Paplašinot sabiedrisko mediju rīkotā labdarības maratona „Dod pieci!” ziedošanas iespējas, šogad „Narvesen” veikali kļuvuši par labdarības maratona vēstniecībām.
Labdarības maratona laikā no 20. novembra līdz 4. janvārim ikvienam Latvijas iedzīvotājam ir iespēja piedalīties „Dod pieci!", ziedojot īpašajās ziedojumu kastītēs, kā arī veicot ziedojumu ar bankas norēķinu karti „Narvesen" veikalos visā Latvijā.
2024. gada ziedojumu maratonā tiks vākti līdzekļi atbalstam cilvēkiem ar kritiskām un akūtām veselības problēmām, kuriem nepieciešama tūlītēja palīdzība, bet kuru ārstēšanās izmaksas valsts nesedz.
„Veidojot labdarības maratonu, mums ir ļoti nozīmīgs ikviens atbalsts. „Narvesen" iesaistīšanās caur uzņēmuma plašo veikalu tīklu sniedz mums iespēju par šī gada „Dod pieci!" tēmu uzrunāt vēl plašāku cilvēku loku, tostarp Latvijas reģionos. Tas ļauj gan vairot ziedojumu apjomu, gan izklāstīt labdarības maratona tēmu iespējami lielai Latvijas sabiedrības daļai, kopā vairojot izpratni un iespējas finansiāli palīdzēt cilvēkiem, kuriem tas ir kritiski nepieciešams," norāda Latvijas Radio 5 direktors Kārlis Kazāks.
22.11.2024.