"Karotīte" atradusi labākos šā gada reklāmas kampaņas realizētājus.
27. jūlijā noslēdzās atklātais konkurss par tiesībām realizēt preču zīmes "Kvalitatīvs produkts Latvija" mārketinga un reklāmas kampaņu 2007. gadā.
Patērētājiem arvien būtiskāk ir apzināties pārtikas kvalitāti un veidot savus ēšanas paradumus pēc iespējas labākus. "Karotīte" ir palīgs ikvienam, kas izvēlas kvalitatīvus Latvijas produktus.
Zīme "Kvalitatīvs produkts Latvija" ir aizvadījis jau piekto pastāvēšanas gadu un iemantojis arvien vairāk "karotītes" lietotāju uzticību. Šo gadu laikā preču zīmei veiktas dažādas mārketinga un sabiedrisko attiecību aktivitātes un kampaņas, kas tai nodrošinājušas gandrīz trīs ceturtdaļas Latvijas iedzīvotāju atpazīstamību. 2006. gada kampaņu "Ēd ar karotīti" pamanījuši 65% Latvijas iedzīvotāju.
"Mārketinga padomes" direktore Ingūna Gulbe uzskata, ka līdz šim katru gadu ir izdevies saskaņot aģentūru redzējumu ar "karotītes" vīziju un veiksmīgi to arī realizēt. Ir prieks pārliecināties, ka idejas neizsīkst, bet tikai nāk klāt, arvien spožākas un interesantākas. "Mārketinga padomes" direktore izsaka cerību, ka kopā ar šā gada sadarbības partneriem izdosies neapstāties pie jau sasniegtā un pie iespējas arī paaugstināt "karotītes" lojalitātes rādītājus.
"Kvalitatīvs produkts Latvija" 2006. gada kampaņa tika realizēta Lauksaimniecības pārtikas tirgus programmas ietvaros. Tās idejas autori un izpildītāji bija SIA "DOMINO MCG", kas aizvadītā gada aprīlī uzvarēja zīmes administratora izsludinātajā valsts iepirkuma konkursā.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 16.08.2007.
Autore: ANDRA ŪDRE
"Mārketinga padomes" sabiedrisko attiecību speciāliste