No 15. līdz 21. jūlijam Vecpie
balgā notiek Kānas ģimeņu brālības organizētā vasaras sesija. Tajā piedalās vairākas ģimenes no mūsu rajona.
– 16 ģimenes saucam par jauniem pāriem, jo viņi ģimeņu brālības sesijā ir pirmoreiz, – informē Madonas katoļu baznīcas prāvests Rihards Rasnacis. – Jauno vidū ir arī Ingūna un Aivars Zariņi no Madonas. Pārējie dalībnieki (20 pāru) nometnē darbojas atkārtoti.
Priesteris Rihards Rasnacis sesijā veic garīgo vadību – notur dievkalpojumus, pieņem uz sarunām sesijas dalībniekus individuāli.
Autore: INESE ELSIŅA