Ar puķīti, pušķīti vai laba vēlējumiem septiņiem jubilāriem
satiksimies 27. jūlijā pulksten 13 klubā “Pīlādzītis”, Parka ielā 4.
Šī labā tradīcija turpinās, kad mēs, sanākot kopā, godinām savus laikabiedrus dzīves nozīmīgākajās dienās — jubilejās. Un tad nāk arī ciemiņi. Ar dziesmotu sveicienu pie mums atbrauks Mārcienas kultūras nama vokālā ansambļa meitenes, bet Madonas eksotisko deju grupa pārsteigs mūs ar oriģinālām deju variācijām, savukārt Madonas kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis “Veldze” sūtīs savās dziesmās
īpašus sveicienus.
Atnāciet, būsim kopā!
Atnāciet, būsim kopā!
Autore: M. LAPSIŅA