DZELZAVAS speciālajā internātpamatskolā izlaidums notika aizvadītajā sestdienā – 2. jūnijā. – Viens zēns no 11. klases ieguva apliecību par profesionālo pamatizglītību, sešpadsmit audzēkņu pabeidza 9. klasi, iegūstot pamatizglītību, – teica skolas direktore Anita Dadze, – bet nākamgad izlaidums būs pat 3 paralēlklasēm.
Izlaidums tāpat kā visās skolās – svinīgs, klātesot vecākiem, jo viņi gan skolai, gan saviem bērniem ir ļoti atsaucīgi. Izlaidums šopavasar bija skaists arī vizuāli – visi zēni bija ģērbušies uzvalkos. Nu jau visi bērni bauda brīvlaiku mājās pie vecākiem. Skolai tagad tiks iekārtota signalizācija un apsardze, šovasar lielākiem projektiem mums nav līdzekļu.
Autore: ASTRA ZAGORSKA