Aizvakar notika Madonas rajona padomes kārtējā sēde, kas šoreiz tika rīkota izbraukumā – jaunajā Cesvaines vidusskolā. Izbraukuma sēdēs rajona padomes locekļi parasti dodas reizes divas, trīs gadā ar mērķi iepazīt un apskatīt jaunus kultūras, izglītības vai uzņēmējdarbības objektus mūsu rajonā.
Iepazīst vidusskolu
Rajona padomes sēde notika telpā, kas skolā tiks izmantota kā skolotāju istaba. Sēdes sākumā Madona rajona padomes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters Cesvaines pilsētas ar lauku teritoriju domes priekšsēdētājam Vilnim Špatam pasniedza zaļojošu koku, kam būtu jāsimbolizē arī Cesvaines vidusskolas turpmākā attīstība.
Pirms ķeršanās pie sēdes darba kārtības jautājumu izskatīšanas Vilnis Špats klātesošos iepazīstināja arī ar Cesvaines vēsturi un ievērojamākajām vietām, bet Cesvaines vidusskolas celtniecības projekta vadītāja Iveta Raimo – ar jaunās skolas tapšanas vēsturi, kas nebija un joprojām nav rozēm kaisīts ceļš. Pēc sēdes viņa arī uzņēmās gida pienākumus un kopā ar rajona padomes locekļiem un darbiniekiem izstaigāja visu vidusskolas kompleksu, kurā nezinātājs būtu apmaldījies. Jāatzīst, ka uz tiem, kas nebija iepriekš pabijuši skolā, tā atstāja ļoti pozitīvu iespaidu. Moderna skola 630 bērniem, kurā klaustrofobija nevienu nemocīs, jo plašie koridori un caur milzīgajiem logiem ieplūstošā dienasgaisma uzturēšanos dara patīkamu. Klašu telpas ir ērtas un praktiskas, un ir pat padomāts par to, lai skolas pašpārvaldei būtu pašai savs kabinets.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS.28.06.2007.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
OĻĢERTA SKUJAS foto