Pirmdienas vakarā uz vairākām stundām daļa Madonas ieslīga tumsā, bija traucēta elektroapgāde. Kā laikrakstu „Stars" informēja AS „Sadales tīkls" komunikācijas speciāliste Tatjana Smirnova, elektroapgādes pārtraukums skāra aptuveni 800 klientu.
Izrādās, traucējumus elektroapgādē radījuši nevis noliekušies vai lūzuši koku zari, kā ierasts ziemā, sasniegot biezai sniega kārtai, bet gan mehānisks bojājums vidēja sprieguma elektrolīnijā Madonā, Rūpniecības ielā, netālu no Smeceres sila sporta bāzes un Pļaviņu rotācijas apļa. Iespējams, līkumā nespējot novaldīt kravas automašīnu, tā bija ietriekusies elektrolīnijas dzelzs balstos, tos sabojājot, trūkuši arī elektrības vadi.
– Bojājumi elektroapgādē Madonā tika novēroti pirmdien, 14. novembrī, ap pulksten 20, vidēja sprieguma 20 kV elektrolīnijā. Bija noticis negadījums, kurā iesaistīts kravas auto, tādējādi sabojājot divus elektrolīnijas dzelzs balstus un pārraujot elektrības vadus. Pēc mūsu rīcībā esošās informācijas, cilvēki šajā negadījumā necieta. Elektroapgādes traucējumi tika novēroti Rīgas, Priežu, Lazdonas, Vestienas, Augu un Ozolu ielā un to apkārtnē, aptuvenais klientu skaits, ko skāra elektroenerģijas pārtraukums, ir 800. Jau pusstundas laikā tika atjaunota elektrība ap 400 klientu, kā arī pārējiem klientiem elektroapgādes traucējumi tika novērsti līdz pulksten 23.47, – komentēja Tatjana Smirnova.
Vēl otrdien šajā vietā bija manāma visai ievērojama postaža, taču arī vietas sakopšanā un balstu nomaiņā darbs tika turpināts. Bojātos dzelzs balstus plānots nomainīt ar koka balstiem, informēja AS „Sadales tīkls" pārstāve.
Valsts policija informē, ka pirmdien, ap pulksten 20, Madonā, Rūpniecības ielā, 1956. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu DAF, nepārliecinājās par drošu un laikapstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu, tādēļ nobrauca no ceļa braucamās daļas, un automašīna ietriecās elektrības stabā. Pēc negadījuma šajā posmā uz laiku tika bloķēta satiksme, jo uz ceļa braucamās daļas atradās elektrības vadi. Negadījumā cilvēki nav cietuši.