7. augustā Madonā viesosies Gruzijas delegācija. Aizvakar Madonas pilsētas domes kārtējā sēdē deputāti, izskatot jautājumu par gaidāmo augsto viesu vizīti, konceptuāli atbalstīja sadarbības līguma slēgšanu ar Gruzijas Kobuleti pilsētas Kobuletskas rajonā pašvaldību.
a sastāvā Madonā ieradīsies 7. augusta pēcpusdienā. Oficiāli tā tiks sagaidīta Saieta laukumā pulksten 15, piedaloties pilsētas pašvaldības vadītājam Andrejam Ceļapīteram un vietniekam Valentīnam Rakstiņam, kā arī domes darbiniekiem un pilsētas iedzīvotājiem. Gruzijas delegācijas sastāvā būs arī Kobuleti pilsētas domes priekšsēdētājs Čkonija Omars, ko pavadīs deputāts Kaladaze Malhaz, un valsts domes priekšsēdētāja referente Ketevan Atabadze, – „Staru" informē Madonas pilsētas domes galvenā speciāliste izglītības un ārējo sakaru jautājumos Solvita Seržāne.
Pēc tam viesi apmeklēs pirmsskolas izglītības iestādi „Saulīte", Madonas rajona bibliotēku, Madonas novadpētniecības un mākslas muzeju un izstāžu zāles, Madonas mūzikas skolu, kokapstrādes uzņēmumu „AVE MTP". Savukārt vakarā tūrisma bāzē „Ezernieki" notiks Madonas pilsētas un Madonas rajona prezentācija, kā arī tiks parakstīts nodomu protokols par sadarbību.
Gruzijas delegācija Madonā ieradīsies pēc Ludzas, Rēzeknes, Aglonas, Krāslavas, Daugavpils un Līvānu apmeklējuma. Pavisam Gruzijas delegācija sadarbības kontaktu dibināšanas nolūkā Latvijā uzturēsies četras dienas – no 6. līdz 9. augustam. Pēc vizītes Madonā delegācija dosies uz Gulbeni, Kuldīgu un Skrundu, bet noslēgumā Rīgā iepazīsies ar vecpilsētu.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
AGRA VECKALNIŅA foto