Arī Madonas katoļu draudze gatavojas svētceļojumam uz Aglonu.
Kā informē prāvests Rihards Rasnacis, svētceļojums tiks uzsākts augusta otrajā nedēļā, tajā dosies apmēram 50 cilvēku. Šobrīd ir aicināta pieteikties saimniece, kas visiem gatavos ēdienu, kā arī neliela busiņa (ar to tiks vestas svētceļnieku mantas) šoferis.
Svētceļojums ir laiks, kas dots Dievam un arī sev pašam, laiks pārdomām par ikdienu, garīgo dzīvi, pagātni un nākotni, lai pilnveidotu sevi, vairāk mīlētu un stiprāk ticētu. Svētceļojuma galapunkts būs piedalīšanās Jaunavas Marijas Debesīs Uzņemšanas svētkos, kas Aglonas bazilikā notiks 14. un 15. augustā.
Autore: INESE ELSIŅA