ĒRGĻU novada bērnunama "Zīļuks" Sausnējā audzēkņi un vadība jau saskaņojuši ieceres vasarai. – Vislielākais prieks būs tiem, kas jau svētdien varēs doties uz Bērnu fonda un Kanādas latviešu organizēto "Silmaču" nometni Valkas rajonā, – teic "Zīļuka" direktore Rudīte Zeiferte.
– Tā, ļoti labi organizēta, radoša, notiek jau sesto gadu, divu nedēļu garumā. Svētdien "Zīļukā" ieradās skolotājs no Kanādas, kas strādās šajā nometnē, un iepazinās ar tiem sešiem laimīgajiem, kas turp dosies no "Zīļuka". Viesis ir latvietis, studē teoloģiju un būs luterāņu mācītājs. Viņš turienes latviešu biedrībai arī palīdzējis vākt ziedojumus šai nometnei. Nometnes dalībnieku skaits, salīdzinot ar citiem gadiem, samazinājies tādēļ, ka Latvijā visi pakalpojumi kļuvuši ārkārtīgi dārgi, tik daudz līdzekļu, lai apmierinātu visas vēlmes, nav izdevies savākt.
Autore: ASTRA ZAGORSKA