Gatavojoties "Ezerkrasta" pirmās sezonas noslēguma pasākumam "Raibā vasara", kas notiks 31. augustā, producents Imants Kulinskis teic, ka tas būs vasaras spilgtākais koncerts.
Savā pamatdarbā viņš ir ansambļa "Los Amigos" un Roberta Gobziņa menedžeris, bet kādreiz strādājis par ansambļa "Forte" menedžeri. – Madona man ir ļoti tuva, te esmu daudz reižu bijis. Kad tika atklāta jaunā atpūtas vieta pie Salu ezera un te bija iecerēts izvērst un attīstīt arī koncertdzīvi, šurp atvedu grupu "Los Amigos".
– Kur mūs aicina, turp braucam, un Madona ir skaista vieta, turklāt te var brīvi justies. "Los Amigos" Madonā ir viesojies vairākkārt, un te esam jutušies nepiespiesti un brīvi, bez "stīvajiem rāmjiem", – iespaidos dalījās Imants Kulinskis.
Viņš, novērtējot atpūtas vietu "Ezerkrasts", sacīja: – Kad atbraucu šurp pirmoreiz, redzēju salu un ezeru, iespējas, ko šī vieta piedāvā, man kā cilvēkam, kam daba pie sirds, radās milzīgs prieks. Lūk, tā ir vēl viena iespēja rīkot pasākumus un koncertus, kur var brīvi justies.
Producents ieskicēja, ka noslēguma pasākumā "Ezerkrastā" vairs nebūs vasaras skatuves, bet no Rīgas tiks atvesta lielā skatuve, vakarā varēs vērot gaismu spēles, arī salūta daudzkrāsu zvaigznes. Imants Kulinskis ieintriģēja arī ar kādu noslēpumu – sadarbībā ar Jāni Kļaviņu no grupas "Forte" tiek gatavota veltījuma dziesma "Ezerkrastam". Kāda? To dzirdēsim 31. augustā "Ezerkrastā".
Autore: IVETA ŠMUGĀ