Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

“Ezerkrastā” — spilgts vasaras finālkoncerts

Redakcija

Autors • 29.08.2007.

Burtu lielums

Gatavojoties "Ezerkrasta" pirmās sezonas noslēguma pasākumam "Raibā vasara", kas notiks 31. augustā, producents Imants Kulinskis teic, ka tas būs vasaras spilgtākais koncerts.

Savā pamatdarbā viņš ir ansambļa "Los Amigos" un Roberta Gobziņa menedžeris, bet kādreiz strādājis par ansambļa "Forte" menedžeri. – Madona man ir ļoti tuva, te esmu daudz reižu bijis. Kad tika atklāta jaunā atpūtas vieta pie Salu ezera un te bija iecerēts izvērst un attīstīt arī koncertdzīvi, šurp atvedu grupu "Los Amigos".

– Kur mūs aicina, turp braucam, un Madona ir skaista vieta, turklāt te var brīvi justies. "Los Amigos" Madonā ir viesojies vairākkārt, un te esam jutušies nepiespiesti un brīvi, bez "stīvajiem rāmjiem", – iespaidos dalījās Imants Kulinskis.

Viņš, novērtējot atpūtas vietu "Ezerkrasts", sacīja: – Kad atbraucu šurp pirmoreiz, redzēju salu un ezeru, iespējas, ko šī vieta piedāvā, man kā cilvēkam, kam daba pie sirds, radās milzīgs prieks. Lūk, tā ir vēl viena iespēja rīkot pasākumus un koncertus, kur var brīvi justies.
Producents ieskicēja, ka noslēguma pasākumā "Ezerkrastā" vairs nebūs vasaras skatuves, bet no Rīgas tiks atvesta lielā skatuve, vakarā varēs vērot gaismu spēles, arī salūta daudzkrāsu zvaigznes. Imants Kulinskis ieintriģēja arī ar kādu noslēpumu – sadarbībā ar Jāni Kļaviņu no grupas "Forte" tiek gatavota veltījuma dziesma "Ezerkrastam". Kāda? To dzirdēsim 31. augustā "Ezerkrastā".

Autore: IVETA ŠMUGĀ

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px