Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Ekspluatācijā nodod Cesvaines jauno skolu

Redakcija

Autors • 13.06.2007.

Burtu lielums

14. jūnijā paredzēta jaunās Cesvaines skolas pieņemšana ekspluatācijā, bet 15. jūnijā vizītē Cesvainē ieradīsies izglītības un zinātnes ministre Baiba Rivža.

Kopš 2002. gada decembra, kad Cesvaines pilī izcēlās ugunsgrēks un cesvainieši palika bez skolas, kā simbols visos skolas dzīves priekos un bēdās tiem klāt ir stāvējis Sprīdītis. Arī šoreiz Sprīdītis kopā ar abām devītajām un divpadsmito klasi pie jaunās skolas kā stipruma un gudrības simbolu iestādīs kastaņas un pīlādžus.

Baiba Rivža aplūkos jauno skolu un tiksies ar skolas saimi. Cesvaines pilsētas ar lauku teritoriju domes priekšsēdētājs Vilnis Špats, Cesvaines vidusskolas direktors Didzis Baunis, būvfirmas „Latvijas Energoceltnieks" valdes loceklis Didzis Vītols sarunās ar ministri meklēs risinājumu par iespēju turpināt skolas būvniecības nākamās kārtas.

Ekspluatācijā tiek nodota projekta „Cesvaines skolas 630 vietām 1. kārtas būvniecība", kurā ir telpas 5.- 12. klases skolēniem, aktu zāle, ēdināšanas bloks, autonoma katlumāja un arī jau izbūvēti pamati sporta zālei. Šīs kārtas būvniecība izmaksās vairāk nekā 4,4 miljonus latu.
Nākamajā kārtā paredzēta sākumskolas, sporta zāles un stadiona būvniecība.

Autore: GUNA GRAUDIŅA


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px