Cerējām, bet neticējām, ka pēc publikācijas pagājušās sestdienas laikrakstā "Stars" par SIA "Ziemeļu nafta" naftas bāzē pieklīdušās kucītes Zuzes bērniem būs tāda interese un labu cilvēku atsaucība mazos suņukus adoptēt. Tas tikai liecina par to, ka dzīvnieku draugu ir vairāk nekā to nīdēju.
Visi pieci Zuzes kucēni ir paņemti, un to pat pietrūka visiem interesentiem, vajadzēja vēl, – ar prieku pirmdien vēstīja SIA "Ziemeļu nafta" Madonas degvielas uzpildes stacijas direktors Valērijs Jegorovs.
Viņš bija ieradies "Stara" redakcijā, lai pateiktos mūsu laikrakstam par izrādīto interesi suņu problēmas risināšanā. Pirms tam tajā tika iesaistīts arī Madonas pilsētas domes galvenais speciālists Aldonis Rībenieks un veterinārārsts Kaspars Udrass, kas savukārt lūdza laikraksta palīdzību sludinājuma ievietošanā.
Valērijs Jegorovs stāstīja, ka pēc sunīšiem pirmie interesenti un potenciālie saimnieki ieradušies jau sestdien, bet tiem, kas izrādīja vēlmi dot kādam Zuzes bērnam mājas pirmdien, jau vairs nebija, ko parādīt, jo visi mazuļi bija izdalīti.
Priecājamies par šo ziņu kopā ar uzņēmuma "Ziemeļu nafta" Madonas naftas bāzes sargiem, kas Zuzi bija pieņēmuši un dos tai mājas arī turpmāk, jo kucīte ir labs sargs.
Paldies visiem labajiem cilvēkiem, kas iežēlojās par mazajiem sunīšiem un izlēma tos pieņemt un uzaudzināt. Ar laiku tie kļūs labi ģimenes draugi un ar savu pieķeršanos un draudzību atmaksās visas rūpes.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto