PRAULIENAS pagasta dejotāji ļoti daudz strādājuši, un sestdien, 26. maijā, kad Madonā bija lielie svētki, deju kopa "Saikavieši" pārstāvēja Vidzemes novadu pilsētas svētkos Balvos.
– "Saikavieši" gatavo koncertprogrammu arī vasarai, jo jūlijā dosies uz Slovākiju, lai piedalītos deju festivālā, – atklāj kultūras darba organizatore Sarmīte Anusāne. Bet abi teātri – Saikavas un Praulienas – aktīvi gatavojas savām pirmizrādēm. Praulienas teātri režisē Vija Miška, bet Saikavas – Lidija Ludborža. Īstenībā notiek paši pēdējie sagatavošanās darbi. Saikavieši iestudējuši Jāņa Jurkāna "Naudu, naudiņu", bet praulēniešu teātra pirmizrāde, ja nekas nemainīsies, iecerēta 15. jūnijā.
Autore: ASTRA ZAGORSKA