Esam saņēmuši ziņu no VAS „Latvijas Valsts ceļi" Satiksmes informācijas centra un Komunikācijas daļas par būvdarbu atsākšanu uz autoceļa Pļaviņas-Madona-Gulbene (P37) posmā no pagrieziena uz Kaipiem līdz pagriezienam uz Gulbīti (71,50.-80,43. km).
Būvdarbus uzsāka pērn – septembra beigās. Šonedēļ posmā būs divi ar luksoforiem regulēti posmi, vēlāk to skaits pieaugs. Būvdarbu zonā noteikts ātruma ierobežojums
50 km/h, pirms tās – 70 km/h.
Pērn tur divos posmos tika izbūvēta ceļa sega līdz šķembu pamata apakškārtai un pārbūvētas 12 caurtekas. Šogad visā posmā tiks pārbūvēts salizturīgais slānis, ceļa pamats un ieklātas trīs kārtas asfalta, atjaunotas nobrauktuves, ūdens novades sistēma un autobusu pieturvietas.
Būvdarbus veic SIA „8CBR", to līgumcena ir 7,5 miljoni eiro (ar PVN), un līdzfinansējumu nodrošina ERAF.
Aktuālā informācija par būvdarbiem un satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī VAS „Latvijas Valsts ceļi" mājaslapā www.lvceli.lv.
06.04.2018.