RĒZEKNES rajona padome nolēmusi piešķirt brīvpusdienas visiem Maltas 1. un 2. vidusskolas pirmo klašu skolēniem, t. sk. arī kaimiņu pagastu bērniem, informē pašvaldības vadītājs Vitālijs Skudra. Šajā mācību gadā pašvaldības apmaksātās pusdienas ēdīs vairāk nekā 40 pirmklasnieku, un pagasta padomei tās izmaksāšot aptuveni sešus tūkstošus latu.
Pašvaldība ir iecerējusi ar katru gadu palielināt brīvpusdienu saņēmēju loku, tā, piemēram, nākamajā mācību gadā tie varētu būt jau pirmklasnieki un otrklasnieki.
Pēc „Rēzeknes Vēstu” ziņām sagatavoja: BAIBA MIGLONE