Kā jau esam „Starā” informējuši, izsludinātais konkurss uz Madonas pilsētas vidusskolas direktora amatu ar pieteikšanās termiņu 26. jūnijs beidzies bez pozitīva rezultāta.
Abi pretendenti, kas bija amatam pieteikušies līdz izsludinātā termiņa beigām, konkursa nolikumā noteiktajā kārtībā 30. jūnijā tika aicināti uz zināšanu pārbaudes testu un kompetenču interviju. Saskaņā ar konkursa nolikuma 3.11. punktu pretendenta kandidatūra tiek atzīta par neatbilstošu vakantajam amatam, ja viņš nav saņēmis vairāk kā 50% jeb 25 punktus no kopējā iespējamā punktu skaita. Apkopojot komisijas locekļu vērtējumu, konstatēts, ka neviens no pretendentiem nav saņēmis vērtējumu vismaz 50% apmērā, kas nozīmē, ka izsludinātais konkurss ir beidzies bez rezultāta.
Saskaņā ar konkursa nolikuma 3.18. punktu, ja konkurss ir noslēdzies bez rezultāta, pašvaldība izsludina atkārtotu konkursu uz vakanto amata vietu. Šāds lēmums tika pieņemts novada domes ārkārtas sēdē, kas notika 11. jūlijā.
Sēdē tika arī apstiprināts konkursa nolikums, ar kuru, tāpat kā ar pretendentam izvirzītajām prasībām var iepazīties mājaslapā www.madona.lv. Pieteikšanās konkursam – līdz 31. jūlija pulksten 18.
21.07.2023.