Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Ārkārtas situācija atcelta visos novados

Redakcija

Autors • 26.01.2011.

Ārkārtas situācija atcelta visos novados
Burtu lielums

Valdība otrdien 14 Latvijas novados, tai skaitā Madonas un Varakļānu, atcēla ārkārtas situāciju, kas iepriekš bija pasludināta saistībā ar kritisko situāciju energoapgādē. Pagājušajā nedēļā ārkārtas situācija jau tika atcelta 26 novados – arī Cesvaines, Ērgļu un Lubānas.

Ekonomikas ministrs Artis Kampars valdības sēdē sacīja, ka pagājušajā nedēļā Latvijas energokompānija „Latvenergo" intensīvi izzāģēja kokus, kas atrodas tuvu elektrolīnijām. Pēc viņa teiktā, lielākā daļa bīstamo koku ir izzāģēti un nevarētu vairs traucēt, turklāt arī laikapstākļu prognozes neliecina, ka tuvākajā laikā varētu būt līdzīgi dabas apstākļi, līdz ar to ārkārtas situāciju vairs nav nepieciešams uzturēt.
Atskatoties uz gada sākumā paveikto, AS „Sadales tīkls" valdes priekšsēdētājs Andis Pinkulis atzina, ka Ziemeļaustrumu reģionā trīs nedēļu laikā likvidēto bojājumu skaits līdzvērtīgs ikdienas situācijās vidēji pusgada laikā piedzīvotajam. Visvairāk bojājumu likvidēts Madonas, Jēkabpils un Aizkraukles pusē. AS „Sadales tīkls" novērtē visu iesaistīto darbinieku un darbuzņēmēju, pašvaldību, kā arī ikviena palīga ieguldījumu iepriekšējās nedēļās piedzīvotajā intensīvajā darbā, lai likvidētu netipiskās dabas stihijas izraisītos elektroapgādes pārtraukumus visā Latvijā.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.01.2011.

Autore: LAURA VOITIŅA

OĻĢERTA SKUJAS foto no arhīva

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px