No 15. septembra ceturtdienās pie Latvijas Televīzijas skatītājiem atgriezīsies „Īstās latvju saimnieces". Septītajā raidījuma sezonā septiņas saimnieces no Zemgales, Vidzemes, Sēlijas, Latgales un Kurzemes rādīs savu kulināro meistarību un pārsteigs ar viesmīlību, lai cīnītos par pārējo dāmu atzinību un iegūtu galveno balvu.
Jauno sezonu atklās Elīna Cēsniece no Zemgales. Pēc tam cita pēc citas viesības rīkos trīs vidzemnieces – Vineta Cipe, Ināra Zadaua un Sanita Matule. Bet saimnieču viesību maratonu noslēgs Anna Macāne no Latgales, kura saimnieko „Zvejniekos" Lubāna ezera krastā, Nora Poiša no Sēlijas un Iveta Celkarte no Kurzemes. Septiņas ceturtdienas pēc kārtas saimnieces gādās par neaizmirstamām maltītēm. Būs apzeltīti smiltsērkšķi, kūpināta bebra gaļa, Lubāna ezera un Baltijas jūras zivis, vīgriežu saldējums un citi gardumi, bet pāri visam – sirsnīgas dziesmas, patiesas emocijas un Latvijas skaistā daba. Saimniece, kura būs guvusi vislielāko atbalstu no pārējām, saņems galveno balvu – 1000 eiro.
„Īstās latvju saimnieces" – no 15. septembra ceturtdienās pulksten 21.10 LTV1 un REplay.lv. Saimnieču receptes būs publicētas sabiedrisko mediju portālā LSM.lv.
7.09.2022.