25. septembrī no pulksten 10 Madonā, Parka ielā 4, Rēzeknes asinsdonoru centrs aicina Madonas un tuvākās apkārtnes iedzīvotājus nodot asinis.
To, cik tas ir svarīgi arī pašiem madoniešiem, skaidro Sarkanā Krusta Madonas rajona komitejas izpilddirektore Olita Vaivode: – Asiņu trūkst gan Rīgā, gan citur, un jāņem vērā, ka vienai lielai operācijai vajag aptuveni 120 porciju asiņu preparāta. Iepriekšējā reizē Madonā donoru dienā bija ieradušies 40 donori, tomēr tas, kā redzat, ir maz.
Asinsdonoru centra darbinieki domes sociālā dienesta telpās donorus pieņems tikai 4 stundas, tādēļ ļoti, ļoti lūdzam nākt un piedalīties šajā akcijā visus, kas sasnieguši 18 gadu vecumu, jo arī Madonā vairs nav sava asins pieņemšanas punkta, taču nelaime arī te var atnākt negaidot.
Pastāv attiecīga samaksa, kas tagad varbūt būs mainījusies. Tikai neaizmirstiet paņemt līdzi personu apliecinošu dokumentu!
Autore: ASTRA ZAGORSKA