Kā informēja Madonas novada pašvaldība, saslimšana ar „Covid-19" konstatēta atkal arī Madonā – pirmsskolas izglītības iestādē „Kastanītis" ar vīrusu saslimusi darbiniece. No 20. novembra iestāde uzsāka strādāt daļēji attālināti, savukārt karantīna noteikta vienai no „Kastanīša" ēkām un attiecīgi divām grupiņām, kas šo ēku apmeklēja.
„Saņemot apstiprinājumu par inficēšanās gadījumu, sadarbībā ar Slimību profilakses un kontroles centru un Madonas novada pašvaldību ir veikti nepieciešamie pasākumi slimības izplatīšanās ierobežošanai. Situācija tiek kontrolēta. No 20. novembra iestāde turpina daļēji strādāt, karantīna noteikta vienā no iestādes ēkām, t. i., divās tās grupās," pausts Madonas novada pašvaldības mājaslapā.
Vakar, 23. novembrī, tika veiktas „Kastanīša" darbinieku masveida pārbaudes ar siekalu testiem; kā novēroja laikraksts „Stars", gaidot rindā uz ieeju iestādē, arī ārpus bērnudārza telpām tika lietotas maskas un ievērota savstarpējā divu metru distance.
Madonas novada pašvaldība atkārtoti aicināja turpināt izturēties atbildīgi pret valstī noteiktajiem piesardzības pasākumiem ikvienu novada iedzīvotāju. Šobrīd Madonas novadā, saskaņā ar publiskoto informāciju, ir 10 saslimušie ar „Covid-19".
24.11.2020.