Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Saslimšana konstatēta vēl piecos novados

ŽEŅA KOZLOVA

Autors • 14.04.2020.

Burtu lielums

Sestdien jaunas saslimšanas ar „Covid-19" konstatētas vēl piecos novados – Ropažu, Lielvārdes, Mazsalacas, Beverīnas un Priekuļu, kuros līdz šim inficēšanās ar šo vīrusu vēl nebija reģistrēta, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) dati.
Visvairāk saslimušo ir Rīgā – 356 rīdziniekiem ir apstiprināta saslimšana ar „Covid-19". Sestdien Rīgā konstatēti astoņi jauni inficēšanās gadījumi.

Jūrmalā saslimušo skaits sestdien palielinājies par vienu pacientu, tādējādi Jūrmalā patlaban zināms par 32 inficētajiem. Savukārt Jelgavā inficēto skaits samazinājies par vienu, līdz ar to inficēto skaits šajā pilsētā ir 22.
Līdz šim „Covid-19" konstatēts 63 pašvaldībās: Aizkraukles, Aizputes, Alojas, Alūksnes, Alsungas, Ādažu, Babītes, Baldones, Bauskas, Beverīnas, Burtnieku, Carnikavas, Cēsu, Dagdas, Dobeles, Durbes, Engures, Garkalnes, Grobiņas, Iecavas, Jelgavas, Kocēnu, Krustpils, Kuldīgas, Ķeguma, Ķekavas, Lielvārdes, Limbažu, Mārupes, Mazsalacas, Mērsraga, Ogres, Olaines, Ozolnieku, Preiļu, Priekules, Priekuļu, Raunas, Rēzeknes, Ropažu, Rūjienas, Salacgrīvas, Salaspils, Saldus, Sējas, Siguldas, Skrīveru, Smiltenes, Stopiņu, Talsu, Tukuma, Valkas, Vecumnieku un Ventspils novadā, kā arī lielajās pilsētās – Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Liepājā, Rēzeknē, Rīgā, Valmierā un Ventspilī.
Vēl aizvien visvairāk saslimušo konstatēts 30 līdz 39 gadus veco iedzīvotāju vidū, un pēdējās diennakts laikā šajā vecuma grupā atklāts viens jauns inficēšanās gadījums, kopējam skaitam palielinoties līdz 160. Tikmēr vecuma grupā no 40 līdz 49 gadiem aizvadītajā diennaktī atklāti trīs sasirgušie. Šajā vecumā ar „Covid-19" saslimuši kopumā 126 iedzīvotāji.
Vecumā virs 60 gadiem noteikti 124 sasirgušie, tas ir par desmit vairāk nekā iepriekšējā diennaktī, bet vecumā no 50 līdz 59 gadiem noteikti par diviem saslimušajiem vairāk, un tagad tādu ir 103. Joprojām ar „Covid-19" vismazāk slimo bērni, kā arī jaunieši vecumā līdz 19 gadiem – neviens saslimušais šajās abās grupās pēdējās diennakts laikā nav nācis klāt. Abās šajās grupās kopā līdz šim konstatēti 36 ar „Covid-19" saslimušie – 14 vecumā līdz deviņiem gadiem un 22 vecumā no 10 līdz 19 gadiem.


15.04.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px