Sabiedriskā organizācija „Dzīvo veselīgi!" ir noslēgusi veselīga dzīvesveida popularizēšanas semināru cikla pusgadu, kuru īstenoja Latvijas skolās, laikā no septembra apciemojot vairāk nekā divus tūkstošus 1.-9. klašu skolēnu. Organizācijas pārstāvji 6. decembrī viesojās arī Madonas Valsts ģimnāzijā un Madonas pilsētas 1. vidusskolā kampaņas ietvaros.
Sadarbībā ar uztura un sporta speciālistiem Veselības diena skolēniem tika vadīta interesantu, atraktīvu un aktīvu nodarbību veidā, skaidrojot veselīga dzīvesveida nozīmi cilvēku ikdienā.
Kā iepriekš informējām, Veselības dienu skolēni sāka ar spēcinošu un veselīgu maltīti – auzu pārslu biezputru, kas tika pasniegta ar uzņēmuma „Spilva" sagādātu ievārījumu. Turpmāko dienas daļu skolēni pavadīja Latvijas Diētas un uztura speciālistu asociācijas vadītajās lekcijās, kurās bērniem un jauniešiem diskusiju veidā tika skaidrota pareiza un sabalansēta uztura un regulāru ēdienreižu nozīme ikdienā, atklāti dažādi, līdz šim nezināti fakti par „ātro ēdienu" ietekmi, kā arī sniegtas atbildes uz skolēnus interesējošiem jautājumiem.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 04.01.2012.
Autore: LAURA VOITIŅA