Šopirmdien Madonas rajona padomē apbalvoja projekta "Nesmēķējošā klase 2007/2008" uzvarētājus. Pagājušajā gadā piedalījās divdesmit četras klases, bet līdz galam izturēja septiņas klases.
– Projekts norisinājās no 2007. gada 1. decembra līdz 2008. gada 30. aprīlim. Šogad tajā iesaistījās divdesmit klašu no Madonas rajona, bet līdz finālam nokļuva tikai četras. Skolēni, kas pieteicās projektā, apņēmās nesmēķēt līdz konkursa beigām. Katrai klasei reizi mēnesī bija jāiesniedz atskaite, – "Staram" pastāstīja Madonas rajona galvenā speciāliste veselības aprūpes jautājumos, sabiedrības veselības aģentūras reģionālā koordinatore Gunta Andžāne.
Madonas rajona padomes izglītības pārvaldes vadītāja Veronika Caune pateicās skolotājiem, kuri rosina skolēnus piedalīties projektos, un novēlēja saudzēt savu un līdzcilvēku veselību.
Visas klases, kas pieteicās projektā, saņēma pateicību, grāmatas un saldumus. Uzvarētājklases ieguva torti, atzinību un balvas no sponsoriem. Madonas Valsts ģimnāzijas astotās klases skolēniem "Smeceres krogs" dāvināja iespēju divas stundas atpūsties baseinā; Barkavas pamatskolas septītā klase no SIA "Indra" ieguva galda spēli "Katanas ceļotājs"; Dzelzavas pamatskolas septītās klases skolēniem bezmaksas kino visai klasei kinoteātrī "Vidzeme" dāvināja Dzelzavas pagasta padome; Murmastienes pamatskolas septītajai klasei atpūtas centrs "Efeja" dāvināja iespēju divas stundas atpūsties baseinā.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 24.05.2008.
Autore: AGRITA NUSBAUMA
OĻĢERTA SKUJAS foto