Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Nodaļu pārceļ uz jaunām telpām

LAURA KOVTUNA

Autors • 23.02.2023.

Nodaļu pārceļ uz jaunām telpām
Burtu lielums

17. februārī Madonas slimnīcā svinīgi tika atklāta instrumentu un materiālu sterilizācijas nodaļa, kas pārcelta uz jaunām, renovētām telpām un aprīkota ar modernām, Eiropas Savienības prasībām atbilstošām iekārtām.

Madonas slimnīcas valdes priekšsēdētāja Līga Šerna uzsvēra, ka bez sterilizācijas nodaļas nav iedomājams nevienas slimnīcas darbs.
– Līdz šim instrumentu un materiālu sterilizācijas nodaļa atradās 3. stāvā, tādēļ veiksmīgi, ka izdevās rast un iekārtot jaunas telpas. Paldies kapitāldaļu turētājam, kas to akceptēja. Visi šobrīd var novērtēt, kā bijis līdz šim un kāda sterilizācijas telpa ir šobrīd. Tas ir liels ieguvums mūsu slimnīcai – gan darbiniekiem, gan pacientiem, kuri var būt pārliecināti, ka viņu ārstēšanas procesā tiek izmantoti droši, sterili instrumenti un materiāli. Es ļoti ceru, ka nodaļas darbinieki jaunajās telpās ar jaunajām iekārtām jutīsies droši, viņiem būs ērti strādāt un darbs nesīs gandarījumu, – pauda Līga Šerna.
Viņa nosmēja, ka ar Madonas slimnīcu esot kā ar Rīgas celšanu – tā nekad nebūs gatava. Padomā esot jau jaunas ieceres un idejas slimnīcas ikdienas un darba uzlabošanai.

Madonas slimnīca pateicās sterilizācijas telpu renovēšanas un aprīkošanas procesā iesaistītajiem – SIA "A. Medical", SIA "B&L projekti", SIA "C projekti", SIA "Erbauer group", SIA "Vires".
Madonas novada domes priekšsēdētājs Agris Lungevičs izteica gandarījumu februārī būt kopā ar Madonas slimnīcas kolektīvu nu jau otrajā iepriecinošajā brīdī. – Jāpiekrīt valdes priekšsēdētājai, ka slimnīcai nekad nevajag būt gatavai, jo vienmēr var labāk, kaut ko attīstīt un iet uz priekšu. Droša vide, vizuāli skaisti radītie apstākļi saliedē kolektīvu un darbiniekiem ļauj strādāt efektīvāk, – novērtēja Agris Lungevičs. Kapitāldaļu turētāja pārstāvis, Madonas novada pašvaldības izpilddirektors Uģis Fjodorovs vēlēja stabilitāti un jaunu ideju realizāciju Madonas slimnīcai.
Projektā iesaistītie uzņēmumu pārstāvji atzina, ka mūsdienīgas iekārtas ir būtiskas, lai aprīkotu slimnīcas darbā tik nozīmīgo sterilizācijas nodaļu. Sterilizācijas nodaļas darbs norit slimnīcas iekšienē, "uz āru" to grūti parādīt. Taču bez sterilizācijas nodaļas slimnīcā maz ko varētu iedomāties darīt. Tāpēc ieguldīt līdzekļus tieši šajā nodaļā esot ļoti tālredzīgi un būtiski.

24.02.2023.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px