Veselības ministrijai kopā ar nozares pārstāvjiem izvērtējot situāciju valstī, pieņemts lēmums no 29. maija paplašināt dienas stacionārā sniegtos plānveida veselības aprūpes pakalpojumus. Savukārt no 3. jūnija pilnībā būs atjaunota veselības aprūpes pakalpojumu sniegšana, protams, vienlaikus turpinot nodrošināt stingrus piesardzības pasākumus.
To, kādus veselības aprūpes pakalpojumus atļauts sniegt jau šobrīd, līdz 29. maijam, atgādināja SIA „Madonas slimnīca" valdes locekle, ambulatorās nodaļas vadītāja Astrīda Svilāne: – Ir atļauti izmeklējumi – endoskopija, mamogrāfija, osteodensitometrija; speciālistu sniegtie pakalpojumi, ambulatorā rehabilitācija bez dienas stacionāra. Stacionārā tiek sniegta visa veida neatliekamā palīdzība, arī gadījumos, kad neārstēšana cilvēkam varētu draudēt ar invaliditāti. Cilvēkiem darbspējīgā vecumā un kam operācijas atlikšana varētu draudēt ar invaliditāti, saņemot speciāla konsīlija lēmumu, ir ļauts veikt locītavu endoprotezēšanu. Savukārt no 20. maija atļauti un tiek veikti arī tie dienas stacionāra pakalpojumi, kur nepieciešama vispārējā narkoze (venozā; endotraheālā anestēzija vai laringeālā maska joprojām nav atļautas. – Aut.).
Pirms jebkura plānveida izmeklējuma vai stājoties dienas stacionārā, pacientam jābūt veiktam „Covid-19" testam pēdējo 48 stundu laikā. Astrīda Svilāne pieļāva, ka jaunie atvieglojumi ar 29. maiju varētu paredzēt, ka šāda testa nepieciešamību turpmāk varēs izvērtēt dežurējošais ārsts.
Sejas maskas – pēc nepieciešamības
Jautāta, vai šobrīd, apmeklējot Madonas slimnīcu, pacientiem ir nepieciešams lietot sejas aizsargmaskas, slimnīcas pārstāve atbildēja, ka tiek izvērtēts katrs gadījums individuāli.
– Madonas slimnīcas nostādne sejas masku lietošanā ir šāda: sejas maska pasargā apkārtējos no maskas nēsātāja, piemēram, ieklepojoties vai ja ir iesnas, un tas pat var nebūt saistīts ar „Covid-19". Labāk tad nākt ar masku, lai neaplipinātu citus. Bet, ja slimnīcā un pie speciālista var nodrošināt 2 metru distanci, principā šāda sejas maska nav nepieciešama.
Pirms 2 nedēļām sejas maskas izsniedzām pilnīgi visiem. Diemžēl, kā arī veselības ministre tika teikusi, varējām nonākt situācijā, kad sejas masku pietrūktu pat ķirurgiem, lai operētu. Līdz ar to bija jāsāk izvērtēt prioritātes, kad sejas maskas lietojam un kad ne, – komentēja Astrīda Svilāne.
Pēc viņas stāstītā, ārstniecības iestāde arī nespēj izkontrolēt un nodrošināt to, lai pacients telpās uzliktu jaunu masku, kas nav nēsāta jau kādas dienas iepriekš. Ambulatorās nodaļas vadītāja dalījās novērojumos: – Diemžēl ļoti bieži redzams, ka sejas maska netiek lietota pareizi – tā ir uzlikta, nenosedzot degunu, vai pat vienkārši iekārta kaklā. Jēgas tad nav nekādas. Turklāt sejas masku nedrīkst lietot ilgāk par divām stundām. Pēc tam sejas maska jau ir piesūkusies ar mitrumu, baciļiem, tādējādi potenciāli pati kļūstot par slimību perēkli.
Līdz ar to, kamēr masku lietošana nav noteikta kā obligāta arī visā valstī, apmeklējot Madonas slimnīcu, sejas masku lietošana ir cilvēka paša izvēle. Izvērtējot katru gadījumu individuāli, tai skaitā, kāds ir kontakta veids izmeklējuma laikā un ja nav iespējams nodrošināt noteiktos 2 metrus, pēc vajadzības sejas maskas Madonas slimnīcā pacientiem tiek izsniegtas.
Apmeklējumi aizliegti, ar izņēmumu
Uz jautājumu, vai Madonas slimnīcā ievietotos pacientus atļauts apmeklēt tuviniekiem, Astrīda Svilāne atbildēja noliedzoši – kamēr vien valstī ir noteikta ārkārtējā situācija, apmeklēt pacientus slimnīcā nav atļauts. – Kaut arī no 3. jūnija tiks atsākta veselības aprūpes sniegšana principā iepriekšējā apmērā, ārkārtējais stāvoklis joprojām ir spēkā līdz 9. jūnijam, – viņa piebilda. Tātad pacientus apmeklēt vismaz līdz 9. jūnijam ir aizliegts.
Tomēr, ņemot vērā, ka pamazām tiek mīkstināti noteikumi, Madonas slimnīcā pieņemts lēmums atļaut dzemdību nodaļā atrasties arī topošajam tēvam. Kā informē Madonas slimnīcas dzemdību nodaļa, tēvam nepieciešams līdzi ņemt ķirurģisko masku, kas jāmaina ik pēc divām stundām, vai respiratoru; sievietei masku nodrošina slimnīca. Jāņem vērā, ka, izejot no nodaļas telpām, vīrietis atpakaļ netiks ielaists. Ēdināšanu piedāvā sniegt slimnīca vai tiek ieteikts izmantot kurjera pakalpojumus. Neskaidrību gadījumā var sazināties ar nodaļu pa tālruni 64807081.
Organizē rindu uz izmeklējumiem
Astrīda Svilāne skaidroja, ka Madonas slimnīcā visi tie pacienti, kuriem tika atteikti izmeklējumi „Covid-19" ierobežojumu dēļ, tika ielikti īpašā jeb prioritārā gaidīšanas rindā.
– Ja cilvēkam rinda pienāk laikā, kad attiecīgā pakalpojuma sniegšana ir atsākta, tad viņa datums ir spēkā. Savukārt tiem cilvēkiem, kuriem apmeklējums tika atcelts spēkā esošo ierobežojumu dēļ, zvanām un piedāvājam pēc iespējas ātrākus laikus izmeklējumiem, kolīdz tie atkal ir atļauti, – viņa informēja. Piemēram, ja kāda speciālista apmeklējums vienam pacientam iekrita 20. aprīlī (kad šo pakalpojumu nedrīkstēja sniegt), bet citam pacientam – 4. jūnijā, tad 4. jūnija apmeklējums ir spēkā, savukārt pirmajam pacientam, kurš rindā idejiski bija ātrāk, bet šis apmeklējums izkrita, Madonas slimnīca zvana un piedāvā iespējami ātrāku datumu.
Lai gaidīšanas rinda ātrāk virzītos uz priekšu, Madonas slimnīcas speciālisti ieplāno papildu pieņemšanas laikus, pagarina savas darba stundas, lai pieņemtu tieši tos pacientus, kuru izmeklējumi tika atlikti. Slimnīcas pārstāve piebilda: – Protams, jārēķinās, ka pēc katra pacienta jāveic virsmu tīrīšana, dezinfekcija, telpu vēdināšana. Līdz ar to katra pacienta izmeklējums ir ilgāks un attiecīgi cilvēkus var pieņemt mazāk, bet tas ir visās ārstniecības iestādēs, jo tās ir valstī noteiktās obligātās prasības. Viss iepriekš minētais ir zināmas neērtības, tomēr ceram, ka iedzīvotāji pret to attieksies ar sapratni.
Viņa ieteica par plānveida pakalpojumiem, kas nav neatliekami, interesēties citās ārstniecības iestādēs, kur rinda, iespējams, ir mazāka. Tomēr, kā novērots, cilvēki par šādu ieteikumu parasti ir ļoti neapmierināti.
– Tiek jautāts: „Kurš gan man apmaksās transporta izdevumus?" Protams, ne Madonas slimnīca. Tomēr jāsaprot, ka tā ir iespēja tikt pie speciālista ātrāk. Tā ir rindas kārtības priekšrocība, ka cilvēks nav „piesiets" vienai noteiktai ārstniecības iestādei, bet gan var meklēt citu iestādi, kur rinda pie tāda paša speciālista, iespējams, ir mazāka. Ja ģimenes ārsts ir nolēmis, ka pakalpojums šim pacientam ir neatliekams, pacients pie speciālista tiek sūtīts neatliekamā kārtā un pakalpojumu, protams, saņem. Bet, ja situācija nav tik akūta, cilvēkiem ir iespēja painteresēties, kur rinda ir mazāka, – viņa skaidroja.
Pamazām atcels ierobežojumus
Kā paudusi Veselības ministrija, no 29. maija ārstniecības iestādes papildus esošajiem ārstniecības pakalpojumiem varēs nodrošināt arī visus dienas stacionārā sniegtos plānveida veselības aprūpes pakalpojumus. Tāpat nebūs ierobežojumu, lai veiktu nepieciešamos izmeklējumus. Savukārt no 3. jūnija būs atļauts sniegt arī visus plānveida stacionāros veselības aprūpes pakalpojumus, kas nozīmē, ka būs pilnībā atjaunoti visi veselības aprūpes pakalpojumi.
Tāpat kā līdz šim ārstniecības iestādēm būs jāturpina ievērot piesardzības pasākumus. Tām būs jānodrošina atsevišķa pacientu plūsma, jāierobežo pacientu skaits, kas vienlaicīgi uzturas ārstniecības iestādes telpās, un jānosaka precīzs ierašanās laiks veselības aprūpes pakalpojuma saņemšanai. Tāpat ārstniecības iestādēs gan mediķiem, gan pacientiem būs jānodrošina individuālie aizsardzības līdzekļi, savukārt pēc katras pacienta vizītes jāveic dezinfekcijas pasākumi.
Ārstniecības iestādēm arī iespēju robežās sākotnēji jānodrošina veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu tiem, kuriem iepriekš pieraksts tika atcelts ārkārtējās situācijas dēļ. Vienlaikus Veselības ministrija aicina pacientus būt saprotošiem, jo ārstniecības iestādēm jāsagatavojas, lai spētu pakalpojumu sniegšanu nodrošināt pilnā apmērā, ievērojot visas drošības prasības.
Lai saņemtu precīzāku informāciju par valsts apmaksātajiem veselības aprūpes pakalpojumiem, iedzīvotāji aicināti sazināties ar Nacionālo veselības dienestu pa telefonu 80001234 vai informāciju meklēt interneta vietnē www.rindapiearsta.lv.
26.05.2020.