Kā jau esam informējuši, kopš 27. marta Madonā, Augu ielā 27 (ēkas pirmajā stāvā, iekšpagalmā), darbojas „Covid-19" analīžu pieņemšanas punkts.
Punkta darbību nodrošina SIA „Centrālā laboratorija" sadarbībā ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu un Madonas novada pašvaldību. Analīžu ņemšanas punkts strādā katru dienu no pulksten 10 līdz 16.
Kā informē Madonas novada pašvaldības attīstības nodaļas vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Riekstiņa, saskaņā ar SIA „Centrālā laboratorija" sniegto informāciju, laika posmā kopš analīžu pieņemšanas punkta darbības sākuma līdz 8. aprīlim tajā pieņemtas 103 analīzes.
Atgādinām, ka, lai pieteiktos valsts apmaksātajām analīzēm, jāzvana uz 8303, kur tiks piefiksēti personas dati, un vēlāk „Centrālās laboratorijas" speciālisti telefoniski vienosies par analīžu nodošanas laiku. Plašāku informāciju par to, kādos gadījumos pienākas bezmaksas analīzes var iegūt, zvanot uz Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) tālruni 8345.
Savukārt, piesakoties maksas analīzēm (80 eiro), jāzvana uz 20030006 vai 20033722, lai vienotos par to nodošanas kārtību. Jāvērš uzmanība, ka maksāt var tikai ar pārskaitījumu. Skaidru naudu analīžu nodošanas punktā nepieņem.
Bez iepriekšējas pieteikšanās uz analīžu nodošanas punktiem doties nedrīkst.
Jāatceras, ka uz analīžu nodošanas punktiem drīkst ierasties tikai ar savu automašīnu un tikai iepriekš piezvanot un pierakstoties. Bez pieraksta, kājām, ar sabiedrisko transportu vai taksometru ierasties aizliegts!
15.04.2020.