Aizvakar Madonas rajona padome no Ministru prezidenta biroja saņēma atbildi par saņemto kolektīvo vēstuli, kurā bijušā Madonas rajona novadu iedzīvotāji iestājas par Madonas slimnīcas saglabāšanu ilgtermiņā Vidzemes plānošanas reģionā kā lokālo daudzprofilu slimnīcu.
Ministru prezidenta biroja vadītāja Olita Augustovska nosūtītajā vēstulē informē, ka Madonas rajona padomes iesniegums ir nosūtīts veselības ministrei Baibai Rozentālei ar lūgumu sniegt Madonas rajona padomei izsmeļošu skaidrojumu par slimnīcas reorganizēšanas gaitu un par iespējamajiem rezultātiem pēc reorganizācijas procesa pabeigšanas. Vienlaikus Veselības ministrijai būs jāinformē arī Ministru prezidents par Madonas rajona padomei sniegto atbildi.
Atgādinām, ka Madonas rajona padome no 27. jūlija līdz 4. augustam apkopoja iedzīvotāju aptauju Madonas, Ērgļu, Cesvaines, Lubānas un Varakļānu novadā. Kopumā par slimnīcas saglabāšanu bija parakstījušies 12 608 iedzīvotāji. Paraksti kopā ar ievadvēstuli tika nosūtīti Valsts prezidenta kancelejai, Ministru prezidenta birojam un Veselības ministrijai.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS