Latvijas 2. līgas čempionātā Madonas FK "Kvarcs" savā laukumā ar rezultātu 3 : 2 svētdien uzvarēja FB "Gulbene 2005" otro komandu.
Jau spēles trešajā minūtē rezultātu atklāja Arnis Ikaunieks, kad veicīgi izrīkojās ar bumbu viesu soda laukumā.
Interesanti notikumi risinājās pirmā puslaika izskaņā. Vispirms gulbenieši rezultātu izlīdzināja. Tad trīs minūšu laikā Arnis Ikaunieks guva divus vārtus – pirmos no tiesneša piešķirtā 11 m soda sitiena, otros – spēles gaitā. Pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 3 : 1. Otrajā puslaikā madonieši veica sešas spēlētāju maiņas, bet viesiem bija tikai viens rezervists. Tas arī daļēji izšķīra spēles rezultātu. Izskaņā gulbenieši vienus vārtus atguva, bet vairāk spēka nepietika. Spēle noslēdzās ar 3 : 2.
FK "Kvarcs" ZA reģiona čempionātā pēc pirmā apļa izvirzījušies par līderiem. Arnis Ikaunieks ar 9 gūtajiem vārtiem ir rezultatīvākais spēlētājs. Nākamā spēle FK "Kvarcs" komandai ar FK "Alūksne" 16. augustā
pulksten 17.
Autors:ARNIS MARTUSEVIČS