Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Kur likt nederīgās zāles?

Redakcija

Autors • 24.08.2009.

Burtu lielums

Nederīgās zāles, kam beidzies derīguma termiņš, var nodot gan Barkavas aptiekā, gan Varakļānu "Viktorijas aptiekā".

Par šo iespēju mūsu avīzes lasītājus informēja Barkavas aptiekas īpašniece Ilze Krīgale.

– Izlasot publikāciju avīzes "Stars" 18. augusta numurā, kur lasītāja interesējās, kur likt vecās zāles, kam beidzies derīguma termiņš, gribu pastāstīt, ka mūsu aptiekai jau otro gadu ir noslēgts līgums ar firmu "Lautus" par nederīgo medikamentu utilizāciju. Katrs, kas veic revīziju zāļu skapītī, nederīgo var atnest uz Barkavas aptieku. Te ir izvietots speciāls konteiners, kur sakrāt visu, kas vecs, lieks, nevajadzīgs, – pastāstīja Ilze Krīgale. Viņa piebilda, ka par zāļu utilizāciju firmai maksā aptieka no saviem līdzekļiem, kas ir ap 60 latu gadā. Iedzīvotājiem ir tikai jānogādā vecās zāles līdz konteineram.

Arī "Viktorijas aptiekas" īpašniece Varakļānos Viktorija Aļeiņikova apstiprināja, ka aptiekā ir uzlīme un norāde uz vietu nederīgajiem medikamentiem, jo noslēgtais līgums ar firmu paredz šādas vietas iekārtošanu. Tur var nest utilizācijai visu, kas lieks, arī vecos dzīvsudraba termometrus. – Ja aptieka pieder vienam īpašniekam, nav veikalu ķēdē, parasti lēmumu pieņem īpašnieks, lai darītu visu nepieciešamo cilvēku vēlmju izpildīšanai. Tas attiecas arī uz nederīgo medikamentu savākšanu utilizācijai, – sacīja Viktorija Aļeiņikova.

Autore: IVETA ŠMUGĀ

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px