29. janvāra „Stara" numurā rakstījām par gaidāmajām izmaiņām pacientu iemaksās un kompensējamo medikamentu apjomā, ko bija paredzēts piemērot ar 1. februāri.
Vakar pēcpusdienā „Staram" piezvanīja Madonas slimnīcas valdes priekšsēdētājs Bruno Kokars un informēja, ka Veselības ministrija savā mājas lapā paziņojusi, ka izmaiņas pacientu iemaksās un kompensējamo medikamentu apjomā stājas spēkā ar šā gada 1. martu.
Autore: BAIBA MIGLONE