Sabiedrības veselības aģentūras (SVA) mājas lapā ir izveidota sadaļa „Domā pozitīvi!". Tajā cilvēki var dalīties cits ar citu pozitīvā dzīves pieredzē.
„Mēs, Sabiedrības veselības aģentūrā strādājošie, ticam, ka labas domas un darbi ir „lipīgi" un ka mājas lapā apkopotās atziņas spēs palīdzēs kaut nedaudz kliedēt šobrīd valdošo negatīvo noskaņojumu."
SVA reģionālā koordinatore Gunta Andžāne aģentūras pretrunīgu reakciju izraisījušo akciju vērtē pozitīvi.
– Akcija radās tādēļ, ka ekonomiskā un politiskā situācija valstī ir radījusi cilvēkos negatīvismu. Var diskutēt par to, cik veiksmīgi tika izvēlēts akcijas sauklis „Domā pozitīvi!", jo, noliekot sev priekšā tukšu šķīvi, ar pozitīvām domām vien to nepiepildīsi, taču akcijas pamatdoma ir laba, jo mudina cilvēkus domāt ne tikai par savām nelaimēm, bet atrast prieka un atslodzes brīžus. Optimisms un smaids viennozīmīgi cilvēkus ietekmē labāk nekā nomācoša nerunāšana, ieraušanās sevī un burkšķēšana, – atzīmē Gunta Andžāne.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS 05.03.2009.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS