Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Dažreiz vajag tik maz, lai kādam dotu iespēju dzīvot…

Redakcija

Autors • 02.01.2012.

Burtu lielums

LSK Madonas komiteja izsaka lielu pateicību visiem brīvprātīgajiem par katru ziedoto mirkli, atbalstot donoru dienas Madonā, Barkavā, Cesvainē. Ikviens no jums ir palīdzējis izdzīvot kādam līdzcilvēkam.

Pēc Valsts asinsdonoru centra Rēzeknes filiāles ārstes Irēnas Seņkovas sniegtās informācijas, 2011. gadā četrās izbraukuma reizēs Madonā asinis nodevuši 435 cilvēki, no tiem 155 – pirmo reizi. Atsaucoties uz mazā Dāvja Saveļjeva māmiņas un LSK Madonas komitejas lūgumu, asinis puisēnam ziedojuši 292 brīvprātīgie.
Savukārt divās izbraukuma dienās Barkavā asinis nodevuši 63 brīvprātīgie, no kuriem 18 – pirmo reizi, bet divās izbraukuma dienās Cesvainē asinis nodevuši 120 cilvēki, no tiem 30 – pirmo reizi. Irēna Seņkova piebilda, ka SK Madonas komiteja ir veiksmīgi darbojusies un aizvadītā gada prognoze ir izpildīta ar uzviju.
SK Madonas komiteja informē, ka ir sākusi veidot savu datu bāzi, lai veidotu brīvprātīgo asins ziedotāju reģistru. Pēc pašreizējiem datiem redzams, ka donoru kustībā aktīvi iesaistās gan ilggadējie, gan pirmreizējie donori. Vairāki brīvprātīgie asinis nodevuši visās četrās izbraukuma dienās Madonā. Iniciatīvu kļūt par asinsdonoru izrāda pat vienas iestādes vairāki darbinieki. Turpmāk paplašināsim savu datu bāzi un reģistrēsim brīvprātīgos donorus.
Uzsmaidi sev un pasaulei arī, balts lai ir viss, ko dzīvē šai dari! Laimīgu un veselīgu jums visiem 2012. gadu un uz tikšanos nākamajās donoru dienās!

Autore: INESE SALENIECE,
LSK brīvprātīgā

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px