Svētdien, 16. novembrī, beidzot arī Madonā, Madonas pilsētas 2. vidusskolā, no pulksten 11 līdz 15 notiks interaktīvā veselības izstāde, kuru organizē biedrība "Latvijas Veselības Misija". Pasākumu atbalsta Madonas novada dome un Septītās dienas adventistu draudze.
Veselība kā viena no pamatvērtībām ir cilvēka dzīves kvalitātes, viņa ģimenes un arī sabiedrības labklājības pamats. Tā ietver fizisko, garīgo, emocionālo un sociālo aspektu. Veselība visos laikos ir bijusi tēma, kas interesē daudzus. Kā saglabāt, kā uzlabot un kā atjaunot zaudēto – tie ir jautājumi, kuriem vienaldzīgi garām paiet tikai retais.
Lai palīdzētu cilvēkiem rast atbildes uz šiem jautājumiem, 2009. gadā tika dibināta biedrība "Latvijas Veselības Misija", kuras mērķis ir veicināt veselas un izglītotas personības attīstību, uzlabojot indivīda un Latvijas sabiedrības dzīves kvalitāti. Viens no veidiem, kā biedrība īsteno savu mērķi – tā organizē veselības izstādes dažādās Latvijas pilsētās.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 11.11.2014.
Autors: AGRIS BĒRZIŅŠ, biedrības valdes priekšsēdētājs
Foto no pasākuma