Aizvadītās nedēļas nogalē tapa zināms, ka saslimšana „Covid-19" konstatēta arī bērnudārza „Priedīte" darbiniecei; tā kā kontaktpersonu loks bijis gana plašs, pieņemts lēmums iestādi slēgt līdz 18. decembrim, laikraksts „Stars" uzzināja Madonas novada pašvaldībā un PII „Priedīte". Tāpat saslimšana no jauna konstatēta arī Madonas novada pašvaldības administrācijā, kur „Covid-19" apstiprināts četriem darbiniekiem.
PII „Priedīte" vadītāja Gita Lancmane pastāstīja, ka pirmo reizi saslimšana bērnudārzā konstatēta jau novembrī, savukārt šoreiz, 4. decembrī, pirmo reizi veiktas analīzes visam kolektīvam „savai zināšanai" jeb profilaktiskos nolūkos. Atklājies, ka vienai no darbiniecēm ir „Covid-19" saslimšana.
– Darbiniece, kas saslima novembrī, uz darbu nebija nākusi nedēļu, jo jutās slikti. Uztaisot testu, atklājās kovids. Taču šoreiz nebija nekādu pazīmju, veicām testēšanu visam kolektīvam, un izrādījās, ka viens gadījums ir pozitīvs. Darbiniece jūtas labi, saslimšana ir bez simptomiem. Tā kā pa šo laiku ir sanācis daudz kontaktpersonu, tika nolemts bērnudārzu „Priedīte" uz laiku slēgt – līdz 18. decembrim. Taču audzinātājas ar bērniem turpina strādāt attālināti, – vēstīja Gita Lancmane.
Tāpat dzirdēts, ka saslimšana ar kovidu atkal konstatēta Madonas novada pašvaldībā (oktobra beigās „Covid-19" tika noteikts pieciem darbiniekiem). Madonas novada domes priekšsēdētājs Agris Lungevičs apstiprināja, ka pagājušajā nedēļā konstatēts viens saslimšanas gadījums, pēc kā veikti testi visās iestādēs.
Trešdien saņemta atbilde, ka saslimuši vēl trīs pašvaldības darbinieki, pārsvarā tie esot šoferi, atklāja Agris Lungevičs. Līdz ar to atkal maksimāli ieviests attālinātais darbs Madonas novada pašvaldības administrācijā.
08.12.2020.