Iepriekš jau informējām, ka Madonas bērnudārzā „Kastanītis" tika konstatēta saslimšana ar „Covid-19" vienai no darbiniecēm, tādēļ 23. novembrī tika veikti testi visam bērnudārza kolektīvam. Pēc rezultātiem tapa zināms, ka „Covid-19" apstiprināts vēl trim darbiniekiem, tādēļ kopš 24. novembra iestāde slēgta līdz pat 3. decembrim.
Madonas novada pašvaldība atgādina, ka pirmais saslimšanas gadījums ar koronavīrusu bērnudārzā „Kastanītis" tika konstatēts 20. novembrī; no šī datuma iestāde turpināja strādāt daļēji, karantīnu nosakot vienai no bērnudārza ēkām un attiecīgi divām grupiņām, kas tajā mācās.
Pirmdien, 23. novembrī, tika veiktas masveida pārbaudes ar siekalu testiem visiem „Kastanīša" darbiniekiem, konstatējot „Covid-19" saslimšanu vēl trim darbiniekiem, tātad kopumā – četriem darbiniekiem.
„Pamatojoties uz to, Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde „Kastanītis" līdz 3. decembrim (ieskaitot) būs slēgta," informēja Madonas novada pašvaldība. Laikrakstam „Stars" zināms, ka mājas režīmu ievēro arī „Kastanīša" izglītojamo vecāki.
Jāatgādina, ka Madonas reģionā augstākā saslimstība ar „Covid-19" šobrīd ir Varakļānu novadā – 45 iedzīvotāji, Madonas novadā reģistrēti nu jau 15 gadījumi, Ērgļu novadā norādītais skaits – 1-5.
27.11.2020.