14. decembrī no pulksten 9 līdz 12 gaidām brīvprātīgos asinsdonorus Madonas mūzikas skolas Zvaigžņu zālē. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments.
Valsts asinsdonoru centra Rēzeknes filiāles ārste Irēna Seņkova informē, ka iepriekšējā reizē – 7. septembrī – organizētajā donoru dienā asinis nodot bija ieradušies 123 cilvēki, bet asinis tika ņemtas no 105 brīvprātīgajiem, kuri visi ziedoja ar norādi – mazajam Dāvim Saveļjevam. Dāvja māmiņa pateicas ziedotājiem un informē, ka puisēna veselības stāvoklis stabilizējies, tomēr asinis joprojām nepieciešamas.
SK Madonas komiteja aicina atbalstīt donoru dienu Madonā!
Autore: INESE SALENIECE,
LSK brīvprātīgā