Aizritot 2013. gada pēdējam mēnesim, Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Madonas komiteja izsaka lielu pateicību visiem brīvprātīgajiem, atbalstot donoru dienas Madonā, Barkavā, Cesvainē. Arī smagajā Zolitūdes traģēdijā jūsu ziedotās asinis ir palīdzējušas izdzīvot kādam no cietušajiem.
Valsts asinsdonoru centra Rēzeknes filiāles ārste Irēna Seņkova informēja, ka 2013. gada trīs izbraukuma dienās pavisam asinis nodevuši 229 cilvēki, 66 – pirmreizēji, un dažādu iemeslu dēļ bijuši arī 30 atteikumu. Atgādinām, ka joprojām veidojam savu datu bāzi, tādēļ tiks piereģistrēti visi donori.
2014. gadā pirmā izbraukuma diena paredzēta 20. martā.
Šā gada pēdējā izbraukuma dienā ceturtdien, 19. decembrī, gaidām brīvprātīgos asinsdonorus J. Norviļa Madonas mūzikas skolas Zvaigžņu zālē no pulksten 9 līdz 12.
Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments.
Lido gaisā liegi, liegi
Ziemassvētku baltums spožs.
Sniegi – paradīzes sniegi –
Sakūst manos plakstiņos.
Es jau neraudu, es smejos,
Sniegos balta sazied sirds.
Sniegos – apskaidrotos sniegos –
Mums līdz zvaigznēm spārni ir.
(K. Zāle)
Laimīgu un veselīgu visiem jauno, 2014., gadu! Uz tikšanos nākamajās donoru dienās!
Autore: INESE ZĀLĪTE,
LSK brīvprātīgā