Sākoties jaunajam studiju gadam, augstskolās turpināsies Valsts asinsdonoru centra (VADC) organizētā akcija „Augstskolu izaicinājums", kuras ietvaros gada laikā savā starpā konkurēs lielākās Latvijas augstskolas, zaudētājiem liekot izpildīt uzvarētāju vēlmes, „Staru" informē VADC preses sekretāre Zane Mousavi.
– Septembrī izaicinājumu pieņēma Banku augstskola un Biznesa augstskola „Turība". Ja Biznesa augstskola „Turība" zaudēs, Ziemassvētku laikā tās studentiem būs jāapmeklē kāds bērnunams, sarūpējot tā iemītniekiem Ziemassvētku dāvanas. Ja zaudētāja lomā būs Banku augstskola, viņiem kopā ar Biznesa augstskolu „Turība" būs jāorganizē labdarības projekts „Māriņa", – atklāj Zane Mousavi.
Studenti asinis var ziedot jebkurā asins nodošanas vietā Latvijā, uzrādot savu studenta apliecību un nosaucot savu universitāti. Vairāk informācijas par asins ziedošanas vietām: www.vadc.lv. Nododot asinis, nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu –
pasi vai ID karti, tāpat līdzi jāņem arī bankas konta numurs.
Kā „Starā" esam jau informējuši, šī tradīcija aizsākās pavasarī, kad martā asins ziedošanā sacentās Latvijas Universitātes (LU) un Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti.