Latvijas Sarkanā Krusta Madonas komiteja sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centru organizē mobilā autobusa izbraukumu uz Madonu.
Latgales filiāles darbinieki informē, ka 29. novembrī no pulksten 8.30 līdz 12.30 Madonas mūzikas skolas Zvaigžņu zālē tiek gaidīti brīvprātīgie asins ziedotāji. Valsts asinsdonoru centra Latgales filiāles virsmāsa Velta Andrijevska informēja, ka iepriekšējā asins nodošanas reizē 30. augustā Madonas novada iedzīvotāji bijuši īpaši aktīvi, ieradās 141 brīvprātīgais, no tiem astoņi asinis nodeva pirmo reizi. Jāpiemin, ka donoru dienas Madonā apmeklē ne tikai Madonas reģiona iedzīvotāji, bet arī no blakusnovadiem – no Jēkabpils, Jaunpiebalgas un Jaungulbenes. V. Andrijevska uzskata, ka, ņemot vērā ievērojamo iedzīvotāju aktivitāti Madonas reģionā, donoru dienas Madonā nākamgad varētu organizēt piecas reizes gadā.
Atgādinām, ka donori, kuri gada laikā (365 dienu ietvaros) asinis ziedo trīs vai vairāk reižu, vai donori, kuri gada laikā (365 dienu ietvaros) ziedo asins komponentus sešas un vairāk reižu, bez maksas saņem Donora privilēģiju karti. Donora privilēģiju karte dod iespēju saņemt dažādas atlaides.
Gaidām brīvprātīgos asinsdonorus Madonas mūzikas skolas Zvaigžņu zālē! Līdzi jāņem pase vai ID karte un bankas konta numurs.
Ziedo asinis, radi smaidu!
27.11.2018.