Aicinām atbalstīt donoru dienu Madonā un 7. septembrī no pulksten 9 līdz 12 gaidām brīvprātīgos ziedotājus mūzikas skolas Zvaigžņu zālē. Tiks pieņemti vismaz 120 donori. Līdz jāņem personu apliecinošs dokuments.
Pēc Valsts asinsdonoru centra Latgales filiāles datiem, divās izbraukuma dienās Madonā 15. martā un 28. jūnijā pavisam kopā asinis ir nodevuši 233 cilvēki, no kuriem gandrīz puse – 92 – kļuvuši par pirmreizējiem donoriem. Ārste Irēna Seņkova informēja, ka pēdējā izbraukuma dienā 100 no brīvprātīgajiem asinis ziedoja ar mērķi mazajam Dāvim Saveļjevam no Liezēres pagasta. Dāvja māmiņa joprojām gaida brīvprātīgo donoru palīdzību savam puisēnam. Apkopotie dati liecina, ka arvien aktīvāk brīvprātīgajā asinsdonoru kustībā iesaistās pirmreizējie brīvprātīgie un jaunieši. 28. jūnijā tie bija 48 cilvēki, un tas priecē, atzina Irēna Seņkova.
Dod iespēju dzīvot citam un iedvesmo labam darbam!
Autore: INESE SALENIECE,
LSK brīvprātīgā