– Cik tad var strādāt vagoniņā? – pārvaicā Andris Ivanovs, kas vada ZS "Cepļi" struktūrvienības – kebabnīcas – darbu. – Tikai vasarā, un telpas ir telpas. Tagad mums Madonā, Raiņa ielā 4, ir silts un mājīgs pagrabiņš jeb, kā tautā saka, kebabnīca, kur var uzkavēties un paēst bez steigas vai arī steidzīgākie – kebabu nopirkt līdznešanai.
ZS "Cepļi" projektu par kebabnīcas iekārtošanu telpās uzrakstīja sieva Dace, to iesniedza Madonas novada pašvaldības ideju konkursam "Madona var labāk!". Projekts septembrī tika prezentēts komisijai un guva atbalstu, dodot tā īstenotājiem impulsu ātrāk iekārtot telpas un jau 24. oktobrī atvērt kebabnīcu. Andris Ivanovs ir gandarīts: – Tas bija kā spēriens un – "aiziet!". Ja nebūtu Madonas novada pašvaldības finansiāla atbalsta, diez vai kebabnīca būtu tapusi. Konkursā "Madona var labāk!" iegūtais grants patiešām ir atbalsts, jo nekas nav jāatdod, tāpēc rodas stimuls darboties.
Interesanti, ka Kalsnavas pagasta ZS "Cepļi" veikals "Lauku labumi" un struktūrvienība – kebabnīca – atrodas vienā namā. Telpās, kur tagad ir kebabnīca, kādreiz bija "1 lata" veikals, pēc tam – vīna pagrabiņš, bet nu no šejienes jūtama gardo kebabu smarža, kas tā vien vilina klientus ienākt un nogaršot ēdienu, ko pagatavo pircēju acu priekšā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 31.10.2014.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto