Veikala "Maxima" nedēļas preču reklāmas izdevumā ieskatoties, redzams, ka Madonas olām ir atlaide. Pircējam, kas allaž godājis vietējos produktus, tas ir labs piedāvājums.
Arī es, pavirši aplūkodama reklamēto olu kastīti, nospriežu, ka a/s "Madona" olas beidzot iekļuvušas veikalu tīklā "Maxima". Lai par to pilnībā pārliecinātos, piezvanīju a/s "Madona" valdes priekšsēdētājam Genādijam Jeršovam.
– Vai tiesa, ka a/s "Madona" olas tagad var nopirkt veikalā "Maxima"?
Uz to Genādijs Jeršovs atbildēja: – Mūsu produkcijas zīmols ir akciju sabiedrība "Madona", nevis "Madonas olas". Tās, kas nopērkamas veikalā "Maxima", ir uzņēmumā "Balticovo" ražotās olas. Varu pateikt tikai to, ka mūsu a/s "Madona" ražotās olas ir laba prece, ja jau reiz to izmanto. Mēs uz mūsu uzņēmumā ražotajām olām nerakstām "Balticovo". Nezinu, kā uzraksti iedarbojas uz pircējiem, bet katram ir jāskatās, jālasa uzmanīgi, ko viņš pērk. Arī sporta apavi ar uzrakstu "Adidas" mēdz būt ražoti Polijā.
Tiesa kas tiesa, veikalā "Maxima" izpētot "Madonas olu" iepakojuma kastīti, uz sāna malas var izlasīt, kas tās par olām un kur fasētas, – protams, ka "Balticovo".
Tātad tā ir jauna šķirne – "Madonas olas", kas fasētas Bauskas rajona Iecavā.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto