Mūsu pārtikas ražotājus ir darījusi uzmanīgus ziņa, kas publicēta laikrakstā „Lietuvos Žinios", kā arī izskanējusi portālā delfi.lv, ka no šā gada septembra ierastie kūpinājumi tiks uzskatīti par veselībai bīstamu pārtiku.
Laikraksts brīdina, ka ar Briseles ierēdņu svētību var aizliegt tādus gardumus kā koka dūmos kūpinātas desas, speķi, vistiņas un zivis. Patlaban Eiropas Komisijā tiekot spriests, vai mīkstināt stingrās prasības, kas draud iznīcināt gaļas un zivju apstrādes veidu, kurš daudzviet ir cieņā jau vairākus gadsimtus, arī uzņēmējus, kas ar kūpināšanu nodarbojas. Taču, ja arī prasības tiks mīkstinātas, pārtikas ražotājiem, kas savas produkcijas kūpināšanā izmanto koksni, būs jāspēj pierādīt, ka viņu ražotie gardumi nav bīstami pircēju veselībai.
Lietuvas pārtikas ražotāji laikrakstam „Lietuvos Žinios" apgalvojuši, ka pirmo reizi dzird par iecerēto aizliegumu. Kad jautāju Saulim Meirim, kas piedāvā gardās kūpinātās zivis no Lubānas, viņš apstiprināja, ka par to ir dzirdējis, taču neuztraucas: – Esmu laboratorijā veicis kūpināto zivju analīzes, kur benzopirēna saturs ir pat uz pusi mazāks, nekā normā noteikts. Līdz ar to varu apgalvot, ka mūsu kūpinājumi nav kaitīgi. Uzskatu, ka nevar aizliegt koksnes izmantošanu pārtikas produktu kūpināšanā, ja analīžu rezultāti neuzrāda gatavās produkcijas kaitīgumu. Tas būtu absurds.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.01.2014.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto