Pagājušajā piektdienā uz tradicionālo klientu dienu SIA „Madonas poligrāfists" bija aicināti ap 180 uzņēmuma klientu, lielākā daļa no viņiem arī uz šo aicinājumu atsaucās. Un iemeslu šādai sadarbības partneru kopā pulcēšanai netrūka.
Pirms vairāk nekā mēneša „Madonas poligrāfistā" tika uzstādīta jauna drukas darbu sagatavošanas iekārta. Nu jau esam iestrādājušies un gribam šo jauno iespēju demonstrēt arī jums, saviem klientiem, jo mēdz taču teikt, ka ar draugiem (un mēs jūs visus par tādiem uzskatām) parasti mēdz dalīties gan bēdās, gan priekos. Bēdas paturēsim pie sevis, bet šajā priekā mēs patiešām gribam ar jums visiem dalīties, – uzsverot pirmo un svarīgāko kopā pulcēšanās iemeslu, sacīja SIA „Madonas poligrāfists" izpilddirektore Ilze Zvirgzdiņa, piebilstot, ka arī pēc uzņēmuma izpildvaras maiņas (I. Zvirgzdiņa šajā amatā ir tikai nedaudz ilgāk par gadu) uzņēmums vēlas turpināt iesāktās tradīcijas klientu dienu organizēšanā ik rudeni, lai ne tikai iepazīstinātu ar jaunajām tehnoloģijām, kas pamazām ienāk ražošanas procesos, bet arī tiktos neformālā gaisotnē un visi kopīgi atpūstos. Arī šoreiz pēc iepazīšanās ar jauno iekārtu viesiem tika piedāvāts noskatīties Sarkaņu teātra „Piņģerots" iestudēto H. Paukša izrādi „Piedod, Bokačo, ja vari!" un pēc tam visiem kopā labi pavadīt laiku šovasar atklātajā atpūtas vietā netālu no Madonas „Ezerkrasts". Bez tam uzņēmums šogad atzīmē 13. pastāvēšanas gadu, un tas ir gana ilgs posms, lai visi kopā pavērtētu attīstību, kas šajos gados uzņēmumā gājusi krietni uz priekšu, un jaunā aparatūra ir tam labs pierādījums. – Tas ir ilgi izsapņotais un gaidītais auglis. Iekārta, kura ir pirmā un noteicošā darbu sagatavošanai uz druku. Ar tās palīdzību informācija no datora uzreiz nonāk uz iespiedplates. Uzlabojas darba kvalitāte, un – galvenais – tiek ieekonomēts sagatavošanas procesa laiks, jo daudzi no jums zina, ka kādreiz bija tā – sagatavojām darbu datorā, tad izgatavojām filmu, pēc tam eksponējām un izgatavojām iespiedplati. Tagad izkrīt viens process – filma. Iecere par šādas iekārtas uzstādīšanu bija jau 2004., 2005. gadā. Darbinieki toreizējā uzņēmuma izpilddirektora Jāņa Eriņa vadībā rakstīja projektus Eiropas Savienības finansējumam. Pietrūka mazumiņa – Eiropa durvis neatvēra, bet latvieši jau ir spītīgi – ja never durvis, kāpsim pa logu. Tā arī mēs meklējām citu ceļu, kopā ar „Heidelberg Latvia", mūsu uzņēmuma valdi un speciālistiem likām galvas kopā, un rezultāts jums visiem redzams, – stāstot par ceļu līdz jaunajai iekārtai, atcerējās Ilze Zvirgzdiņa.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 27.09.2007.
Autore: BAIBA MIGLONE
OĻĢERTA SKUJAS foto