Grūtības vienmēr piespiež kustināt smadzenes, – tiekoties atziņā dalījās SIA "Aiva G" valdes locekle Silvija Grudule. – Labi, ka viss iet labi, bet kā tikai jāsaskaras ar grūtībām, kritiskā situācijā ir jākoncentrē visi spēki. Vismaz esmu novērojusi pie sevis, ka grūtāki laiki piespiež gudrot un domāt, kā izgrozīties, kā rīkoties.
SIA "Aiva G" jau 15 gadu nodarbojas ar siltumnīcu dārzeņu audzēšanu. Arī šogad specializācija netiks mainīta, tikai, ja valstī kopumā ir smaga ekonomiskā situācija, nākas dzīvot inflācijas žņaugos un taupības režīmā. Arī uzņēmuma saimnieki Silvija un Juris Gruduļi izsprieduši, ka vienīgais, kā patlaban varētu ietaupīt, ir kurināmā ekonomija. Dzīve, protams, neapstājas, patlaban netiek apkurinātas lielās siltumnīcu platības, darbojas vien lociņu "māja", kur jau no decembra tiek vākta sīpollociņu raža.
– Inflācijas apstākļos kurināmā cenas ir palielinājušās, arī alga strādājošajiem ir palielināta. Kur gan ietaupīt? Esam nolēmuši tomātus un gurķus nesēt tik agri – janvārī, kā darījām kādreiz, bet gan februārī, lai ieekonomētu resursus. Pavasarim tuvojoties, gan jau augšanas enerģiju veicinās arī dabiskais resurss – saule.
Silvija Grudule aptaujājusi, kā klājas citiem dārzniekiem, un arī viņiem ir taupības režīms. – Domāju, ka tikai mēs tādi nabadziņi, bet zinu, ka Rīgas dārzniecība jau pagājušajā gadā hektāru neapkurināja tikai tāpēc, ka nav, kas strādā. Algas nav tik lielas, kā, piemēram, celtniecībā. Arī "Mārupe" saistībā ar lielajām izmaksām plāno 1 ha neapkurināt. Vietējai produkcijai nav un nebūs tādas cenas, lai varētu kompensēt dārgās izmaksas. Gan jau pie mums būs nopērkami Spānijas un Holandes tomāti, kas vienalga būs lētāki. Kādreiz taču bija tādas vīzijas, ka ziemeļos neko nevajag audzēt, visu pievedīs, pat kāpostus. Vienīgais, ka tagad daudzi sākuši aizdomāties, ka, lai arī te ir dārgāka izaudzēšana, produkts ir tīrāks, tātad – veselīgāks. Līdz ar to reģionos vietējie dārzeņu audzētāji tomēr likti mierā. Mēs jau arī daudz nebēdājamies. Tāpat visu hektāru tomātu stādīsim, vienīgais, ka ražu sagaidīsim ne tik agri. Līdz maija sākumam būs zaļie lociņi, siltumnīcu gurķu gan vairs nebūs aprīļa sākumā, bet beigās, tomāti – maija beigās, ne sākumā. Raža aizkavēsies par 2-3 nedēļām, tomēr kurināmā izmaksas ietaupīsim.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 19.01.2008.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto