Tā saka madonietis Dāvis Ozoliņš. Viņa autoserviss – "Madonas mašīnmeistars" – ir pavisam jauns uzņēmums, kas darbu uzsāka pagājušā gada augustā.
– Viss vēl ir procesā, pašā sākumā, līdz pilnībai vēl tālu, – atklāj SIA "Madonas mašīnmeistars" valdes loceklis, servisa īpašnieks, remontstrādnieks un detaļu sagādnieks vienā personā Dāvis Ozoliņš. Taču tas ir tikai pagaidām, jo doma ir pamazām, soli pa solim iet attīstības virzienā. Plašajās autoservisa telpās viss ir sakārtots tiktāl, lai varētu sniegt servisa pakalpojumus automašīnām. Sākumā – universālus, bet nākotnē, iespējams, tie būs vairāk saistīti ar automašīnu elektronisko sistēmu labošanu. Kā uzskata Dāvis, tas ir interesanti – atkost vai atkodēt automašīnu, un process notiek ar lielu pietāti.
Liek lietā automehāniķa specialitāti
Dāvis Ozoliņš ir dzimis Varakļānos, bet Madonā dzīvo kopš astoņu gadu vecuma, mācījies te pamatskolā, 2010. gadā ir pabeidzis Rīgas Valsts tehnikumu un ieguvis automehāniķa specialitāti.
– Telpās, ko tagad īrēju, Gaujas ielā 34, vecajos laikos mazgāja autobusus, bet pēdējos gados šeit nekā nebija. Kad atnācu no Rīgas uz Madonu, gribēju skrūvēt mašīnas un to darīt pats. Veicās, ka īpašnieks bija saprotošs, īpaši pirmajos mēnešos deva īres maksas atlaidi. Saliekot kopā šos divus elementus, paveroties visiem apstākļiem, sanāca autoserviss. Tas, ko toreiz pēc tehnikuma diez vai varētu īstenot, jo tad dzīvē bija citas domas, – atzīst jaunietis.
Viņš ir pabeidzis arī Rīgas Garīgo semināru, ieguvis teoloģisko izglītību un uz norisēm savā dzīvē raugās no garīgā skatpunkta – cilvēks viens neko nespētu, ja neizlūgtos svētību tam, ko dara. Pateicību par to, ka tagad ir savs uzņēmums, viņš velta vispirms Dievam, tad – saviem vecākiem – par atbalstu (profesionāli grāmatvedībā palīdz mamma, arī māsa, bet tēvs – celtniecībā), kā arī Madonas novada pašvaldībai par atbalstu ideju konkursā "Madona var labāk!" un iespēju servisu reitingā pakāpties nedaudz augstāk, lai varētu vairāk ko paveikt automašīnu remontā.
Attīstību veicinošais ideju konkurss
Dāvis uzskata, ka ceļā uz servisa attīstību sava nozīme ir arī biznesa ideju konkursam "Madona var labāk!": – Idejas pieteikumu konkursam "Madona var labāk!" iesniedzu divas reizes. Pirmajā reizē, kad projektu aizstāvēju, mani neatbalstīja –
varbūt nenoticēja, jo autoserviss jau nav nekas oriģināls. Taču tā jau ir sena un pārbaudīta atziņa, ka nevajag padoties pie pirmajām grūtībām. To, ko biju paredzējis projektā pirmajā reizē, sagādāju saviem spēkiem un par aizņemtiem līdzekļiem. Rudenī "Madonas mašīnmeistara" idejas pieteikumu iesniedzu atkārtoti – jau ar specializāciju un konkrēti, pierādīju, ka manam autoservisam nepieciešama iekārta, kas saistīta ar automašīnu diagnostiku un elektronikas lietām. Pavisam citādāk izveidoju prezentāciju, un otrajā reizē manu projektu atbalstīja. Iegādājos modernu diagnostikas iekārtu, lai varētu veikt dažādus augstākas sarežģītības darbus.
Izvaicāts par autoservisa tehnisko aprīkojumu un vajadzībām, viņš pastāsta: – Vajadzību ir ļoti daudz, bet – gan jau pamazām, palēnām. Sāku no pašiem pamatiem. Daļa instrumentu ir no tā laika, kad hobija līmenī kaut ko ar automašīnām darīju, taču lielākā daļa instrumentu bija jāiepērk no jauna. Ikviens meistars zina, kāda nozīme ir darbarīkiem. Kad biju iegādājies automašīnu pacēlāju, kas ir kā autoservisa sirds, tad jau varēju sākt strādāt.
Dāvis piebilst, ka no gaisa nekas nenokrīt, un tāpēc arī konkursa "Madona var labāk!" atbalsts bija ļoti nepieciešams: – Sākums nekad nav viegls. Savu uzņēmumu reģistrēju pagājušā gada jūnija sākumā. Profesionālā līmenī sāku strādāt nedaudz vēlāk. Iepriekš bija pieredze tikai pie sava auto remonta mājas apstākļos. Protams, visu laiku esmu sekojis līdzi auto tehnikas attīstībai, tagad pamatīgi iedziļinos visos procesos. Agrāk savu auto vienmēr esmu saremontējis pats. Arī tagad "dakterēju" citas automašīnas, un pēc dabas esmu pacietīgs – ja zinu vainu, tad ķimerējos, kamēr tieku līdz rezultātam. Detaļu sagāde ir vienkārša – slēdzu līgumu ar piegādātājiem, kas nozīmē dažus klikšķus internetā, un jau tajā pašā vai nākamajā dienā vajadzīgo atved pie durvīm. Kaimiņos atrodas arī "Madonas šrots", kur meklēt lietotas detaļas, un to arī daudzi izvēlas zemāku cenu dēļ.
Ar ļaudīm un arī dzelžiem sarunāties
Autoservisā "Madonas mašīnmeistars" pagaidām remontē vieglās automašīnas un pārzina to autoparku, kāds jau Madonas novadā ir (neņem kravas auto un elektromobiļus). Pārsvarā jaunajā autoservisā Dāvim Ozoliņam bijusi darīšana ar 5-10 gadus vecām vieglajām automašīnām. Uz vaicājumu, kādas ir automašīnu vainas, ko vajadzējis novērst, Dāvis atbild: – Jo jaunāka automašīna, jo vainas ir elektroniskākas – vairāk saistītas ar elektroniku, mazāk – ar mehāniskām daļām. Tagad, kopš esmu iegādājies elektroniskās diagnostikas iekārtu, ir iespēja sarunāties ar mašīnu, un tā var visu ko pateikt. Piemēram, automašīnai, ko tagad remontēju, bija nobrukusi signalizācija, un tā bija pilnīgi palikusi bez dzīvības.
– Katram iesācējam ir svarīgi atrast klientus, bet pirmie uzradās preču un pakalpojumu izplatītāji. Taču, pateicoties izkārtnei, radās arī pirmie klienti. Pēc tam nostrādāja "klusie telefoni" – no mutes mutē, un labie vārdi ir tie, kas dod stimulu. Ja klienti atgriežas, tā ir laba zīme, – smaidot ar savu uzņēmumu iepazīstina Dāvis Ozoliņš.
02.02.2018.