SIA "Madonas patērētāju biedrība" struktūrvienība – uzņēmums "Madonas maiznieks" – maizes kvalitātes konkursos piedalās regulāri, un vienmēr Madonas maiznieku veikums tiek atzinīgi novērtēts – ar diplomiem un medaļām.
Šā gada Latvijas Maiznieku biedrības konkursam tika iesniegtas divas maizes šķirnes – saldskābmaize ar graudiem un rudzu maize "Arona". Izstādes "Riga Food 2012" atklāšanā piedalījās ražotnes "Madonas maiznieks" direktore Ludmila Harina, saņemot sudraba medaļu par saldskābmaizi ar graudiem. Viņa pastāstīja: – Saldskābmaizi ar graudiem cepam pavisam nesen – tikai kādus 3 mēnešus. Tehnoloģe Vera Pisarčika ir radījusi garšīgu maizi. Tā ir raksturīga ar graudu komplektu, kas ir veselīgi. Priecājos, ka šo maizi novērtēja konkursā, kur piedalījās arī lielās maiznīcas; īpaši gan necerēju, ka mēs spēsim ar viņiem sacensties. Lielāko daļu medaļu saņēma Hanzas maiznīca, kam ir īpatnēja ražošana, estētiski pievilcīgs iepakojums. Taču iepakojumu izmet, paliek maize, kas stāv trīs dienas. Maize mums ir laba, bet vajadzīgi arī ēdēji. Mums ir sava tirgus daļa, bet, kā zināms, maizes cepēju konkurence ir liela. No "Madonas maiznieka" ceptajiem maizes veidiem iecienītāko vidū ir Biržu klona maize, Cesvaines rudzu klona maize, Madonas saldskābmaize, Rievotais batons, formas rupjmaize u. c., kaut cepam daudzus veidus. Cilvēki vēlas mīkstu un garšīgu maizi, nereti izmēģina daudzu maiznieku ceptos kukulīšus, bet atgriežas pie Madonas maizes.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 11.09.2012.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto