16. novembrī pulksten 13 Rīgas Centrāltirgū atzīmēs „Ražots Madonas novadā" pirmo gadadienu.
Kā informēja Madonas novada pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta un attīstības nodaļas vadītājs Romāns Hačatrjans, tie būs kā sezonas atklāšanas svētki, kur satiksies ražotāji, pircēji, sadarbības partneri un draugi. Ja esat Rīgā, apmeklējot šo pasākumu, degustēsit Madonas novada ražotāju produkciju un sastapsit pašus ražotājus. Piedalīsies teātra trupa „Spiediens", kas rādīs teātra etīdes, notiks „Ražots Madonas novadā" jaunā zīmola prezentācija.
„Ražots Madonas novadā" ir zīmols, kas radies 2012. gada rudenī, kad sanāca kopā astoņi Madonas novada pārtikas ražotāji: SIA „Madonas patērētāju biedrība" ceptuve „Madonas maiznieks", AS „Lazdonas piensaimnieks", ZS „Līvi", SIA „TD Sveķi", ZS „Jāņkalni", ZS „Aizupes", IK „55 mārītes", ZS „Kalna Maruškas". Sākotnējais mērķis – apvienot spēkus, lai meklētu kopīgu noieta tirgu. Tika pieņemts lēmums par atsevišķas, pastāvīgas tirdzniecības vietas izveidi Rīgas Centrāltirgū, sakņu un dārzeņu paviljonā.
Autore: IVETA ŠMUGĀ