Šā gada oktobrī un novembrī, kā arī 2015. gadā ar Norvēģijas finanšu instrumenta atbalstu Latvijas pašvaldību darbiniekiem, kuri ikdienā veic darba pienākumus saistībā ar attīstības plānošanas un uzņēmējdarbības vecināšanas jautājumiem, būs iespēja piedalīties „Zināšanu eņģeļu" apmācības programmas semināros.
Kā informē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāve Marika Vanka, apmācību programma ietvers lekcijas, labās prakses piemērus, radošās domāšanas metodes, simulāciju spēli, praktisku darbu komandās, komandu darbu prezentācijas un diskusijas.
Dalībnieki, apmeklējot seminārus, spēs patstāvīgi sniegt konsultatīvu atbalstu par konkurētspējīgas uzņēmējdarbības izveides un attīstības pamatprincipiem, jaunu biznesa modeļu formām idejas komercializēšanai, risku pārvaldību uzņēmējdarbībā, radošas domāšanas metodēm biznesa idejas pilnveidei, investīciju piesaistes un inovācijas atbalsta instrumentiem u. c. jautājumiem.
Semināri tiks organizēti katrā Latvijas reģionā, un to ilgums būs divas dienas ar dalībnieku skaitu līdz 25 personām katrā seminārā. Plānots, ka kopumā notiks 15 semināri un apmācību programmā tiks apmācīti 375 pašvaldību darbinieki. Šogad semināri plānoti Limbažos, Tukumā, Cēsīs, Ogrē un Balvos, savukārt 2015. gadā – arī Madonā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 10.10.2014.
Autore: BAIBA MIGLONE